• ...

    info@ankarayanginsondurme.org

  • ...

    Hemen Arayın!

    0312 270 58 57

Hakkımızda

ANKARA Yangın Söndürme ve Güvenlik Sistemleri

ANKARA Yangın ve Güvenlik Sistemleri (Ankara Yangın ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.)  Resmi Gazete ilamıyla kurulmuştur.

Tüm Zayıf Akım Sistemlerinde en yeni ve en güvenli teknolojilerle müşterilerine ve sektördeki güvenlik firmalarına mühendislik, proje tasarım, uygulama, bakım, satış hizmetleri ve anahtar teslimi proje çözümleri sunmaktadır.

Hedeflerimiz

Müşteri memnuniyeti, müşteri isteklerine en uygun sistemlerle cevap vermek, ekonomik ve kaliteli çözüm sunmak, müşterileri tarafından güvenilir bir iş ortağı olarak görülmek ANKARA Yangın ve Güvenlik Sistemleri ‘nin hedefleridir.

Çalışma Tarzımız

ANKARA Yangın ve Güvenlik Sistemleri, ana üretici ve ürün geliştirici firmalar ile yakın ilişki içinde olmaya özen göstererek teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine daha iyi hizmet verebilecek destek sağlayabilmektedir.
ANKARA Yangın ve Güvenlik Sistemleri, alternatifli proje ve senaryolar hazırlayarak en uygun çözümü sunmaktadır.

Sektördeki Yerimiz

ANKARA Yangın ve Güvenlik Sistemleri, sektörün önde gelen güvenlik firmalarına danışmanlık ve taahhüt işleri de yapmaktadır. Bu güvenlik firmalarının gerek yurt içi gerekse yurt dışı anahtar teslimi projelerini başarıyla bitirmiştir. ANKARA Yangın ve Güvenlik Sistemleri, 2000 yılından itibaren Vimar Teknik Destek Servisi ve Sanyo Partner’i,  2005 yılından itibaren de Honeywell Star Partner ve 2008 yılı itibarı ile GE Security Partner olmuştur.